Не керуйтеся почуттями, натомість вірою

Не керуйтеся почуттями, натомість вірою

Бо (ми) ходимо вірою (й керуємося в житті своїми переконаннями й віруваннями, поважаючи стосунки людини з Богом і її ставлення до духовних речей, здатність довіряти Богові і її святу ревність; таким чином, ми ходимо за вірою), а не видінням, (і не зважаємо на зовнішність). —2 до Коринтян 5:7, АМР

Згідно з Біблією, ми повинні жити за вірою, а не за видінням — тим, що бачимо або відчуваємо. Проте трапляється, що Бог звертається до нас через наші обставини. Прикладом, коли ми з Дейвом відчули Боже звернення до нас щодо виходу на телебачення, ми взагалі нічого не знали стосовно процесу трансляції телепрограм, ще й на додачу не мали достатньо грошей для оплати ефірів. У нас не було можливості самотужки зібрати достатню кількість коштів, тому Богові довелося забезпечити нас усім потрібним. Напиши ми листа нашим друзям, партнерам і не отримай від них достатньої кількості фінансів, і наступний крок за вірою довелося б відкласти на невизначений термін. Незалежно від того, як сильно ми вірили у свій вихід на телебачення, нам також були конче потрібні гроші. Ми твердо вірили, що саме Бог вклав у наше серце таке бажання, але також ми дуже потребували Його особистого звернення до нас через наші обставини і Його підтвердження. Затямте, уміння розрізняти віру, дурість і свої власні припущення є життєво необхідним і надзвичайно важливим. Було б дуже прикро й узагалі безглуздо, влізь ми в борги для того, щоб потрапити на телебачення.

Уявімо, що якась жінка молиться й відчуває, що мусить піти на роботу, аби хоча б частково покрити витрати своєї родини. Вона приймає це рішення, але не забуваймо, що в неї на руках двоє малих дітей. І не знайшовши надійної няні, що доглядатиме за дітьми, годі й мріяти про вихід на роботу. Це є тими обставинами, про які Бог має подбати, аби жінка змогла ступити наступний крок за вірою. Якщо Бог не дасть матері няню для її дітей, то їй доведеться поставити під сумнів ідею про пошук роботи. Можливо, таким чином Бог покаже їй, що залишитися вдома зі своєю родиною, принаймні у цей період життя, для неї буде краще, ніж вийти на роботу.

Наостанок скажу, що, ходячи за вірою, ми також повинні прохати Бога наділити нас Його мудрістю. Остання ж допоможе нам розрізняти, коли варто повністю знехтувати обставинами, а коли краще звернути на них увагу, адже іноді Господь дає їх для того, щоб звернутися до нас і повести в правильному напрямку.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Живіть за вірою, але не будьте нерозсудливими.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon