Очікуйте більшого

Очікуйте більшого

Я ще маю багато сказати вам, та тепер ви не можете знести (це, усвідомити або прийняти). —Іван 16:12, АМР

Ісус промовив слова, наведені в нашому сьогоднішньому вірші, коли звернувся до Своїх учнів. По суті, Він сказав про їхню неготовність почути все, Ним призначене. Однак пообіцяв їм, що скоро прийде Святий Дух і попровадить їх до всякої правди (див. Іван 16:13). На додачу Ісус запевнив, що Святий Дух продовжуватиме навчати нас усього, що нам слід знати, і нагадає про все, сказане Богом у Своєму Слові (див. Іван 14:26).

Промовляючи ці слова, Ісус звертався до людей, з якими провів останні три роки Свого земного життя. Вони були поруч із Ним удень і вночі, та все одно Він жалкував, що не встиг багато чого їх навчити. Мабуть, нам здається, що перебувай Ісус поруч із нами вдень і вночі цілих три роки, ми, безперечно, навчилися б від Нього всього, що потрібно знати. Взоруючи на досвід, особисто я можу запевнити, що проведи я бодай місяць з певною групою людей, і, напевно, змогла б передати їм усе, що знаю. Однак Ісус велів Своїм учням очікувати чогось більшого, бо Йому завжди буде що сказати нам про кожну чергову ситуацію, з якою стикаємося. Божі одкровення даються нам крок за кроком, і Його Слово відкривається з плином часу. У міру того, як ми дорослішаємо духовно, нам поступово стає зрозумілим все, незрозуміле раніше. Саме тому, навіть прочитавши один вірш зі Святого Письма десять разів поспіль, тільки на одинадцятий може статися, що ми побачимо дещо таке, чого не помічали раніше. Отож будьте старанні й звертайте увагу на те, що Бог говорить, відкриває вам, і тоді щодня ви можете очікувати від Нього якихось нових уроків, настанов і порад.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Очікуйте, що Дух Святий кожного дня навчатиме вас чогось нового. Спробуйте вести щоденник і занотовувати в нього все, про що дізнаєтеся за день.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon