Очікуйте з терпінням

Очікуйте з терпінням

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А плід (Святого) Духа, (який Його присутність приносить у наше життя – то є)… терпіння (урівноважена стриманість, довготерпіння)… – До Галатів 5:22, АМР

Усі ми надзвичайно прагнемо змін у житті, але не завжди готові проходити процес, потрібний для того, щоб життя насправді змінилося. Зазвичай цей процес складається з послідовної зміни станів або явищ, триває довше, ніж ми сподіваємося, й супроводжується періодами очікування. Тому постає питання: ми будемо чекати правильно або ж неправильно? З неправильним очікуванням ми станемо нещасні, та, прийнявши рішення чекати, як цього від нас хоче Бог, ми можемо стати терплячими й навіть навчитися насолоджуватися періодами очікування. Звісно, для цього потрібна практика, та, дозволивши Богові сприяти нам у будь-якій ситуації, ми зможемо виробити в собі терпіння, що є однією з найголовніших християнських чеснот.

Терпіння — це плід Духа. Воно розвивається винятково в часи випробувань і труднощів, тому не слід тікати від складних ситуацій. За Біблією, виробивши в собі терпіння, ми нарешті почуватимемося повністю задоволеними, і нам нічого не бракуватиме (див. Яків 1:2-4).

Навіть у наших стосунках із Богом часом відбуваються зміни. Ми вчимося більше довіряти Йому, коли, мандруючи по життю, стикаємося з ситуаціями, в яких доводиться чекати довше, ніж хотілося б. Повірте мені, можливо, чекати й буває важко, та це зробить вас сильнішою людиною. Переваги, які терпіння приносить у ваше життя, поза всяким сумнівом, варті всіх тих незручностей, які вам доводиться переживати в періоди очікування!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну змінитися, щоб наші з Тобою стосунки стали більш міцними й глибокими. Я розумію, що для цього мені доведеться виробити терпіння, але також я знаю, що, почавши в мені цей процес, Ти укріпиш мене і допоможеш стати духовно стійким і незламним.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon