Покладіться на Божу мудрість

Покладіться на Божу мудрість

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Народ падає з браку розумного проводу, при численності ж радників спасіння буває. – Приповісті 11:14

Люди часто мене питають: «Як мені напевне знати, крокую я за Божою правдою чи керуюся власними почуттями й емоціями?» Я вірю, що відповідь на це питання криється у вашій здатності до терплячого очікування.

Емоції змушують нас поспішати й активно підказують нам, що мусимо ще дещо зробити, причому негайно! Але Божа мудрість радить нам зачекати, допоки не матимемо більш чіткої картини того, що й коли потрібно робити. Вона наполегливо заохочує нас: перш ніж ми помчимося щось виконувати, мусимо пошукати мудрої настанови й звернутися до когось за порадою. Ми повинні бути в змозі зупинитися й подивитися на свою ситуацію очима Бога. Нам слід приймати рішення, спираючись на власні знання, і аж ніяк не на відчуття. Мусимо прийняти Божу мудрість, а також досвід довірених людей, яких Він помістив у наше життя.

І на завершення скажу, що, стикаючись з якимось складним рішенням, зачекайте, допоки не матимете чіткої відповіді, щоб раптом не зробити крок, про який, можливо, потім пошкодуєте. Емоції — це чудово, та вони не повинні перевершувати мудрість і знання. Отже, шукайте Божого керівництва й дозвольте Йому показати вам, що треба робити і як діяти.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не прийматиму важливих рішень похапцем і не дозволятиму своїм емоціям управляти мною. Я роблю вибір шукати й керуватися Твоєю мудрістю у всіх своїх життєво важливих рішеннях.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon