Полюбіть себе, відтак зможете любити інших

Полюбіть себе, відтак зможете любити інших

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Люби свого ближнього, як самого себе!… – Марко 12:31

Важко насолоджуватися життям, коли ви не любите самого себе. Людям, які не навчилися приймати себе й ладнати із собою, як правило, набагато важче прилучати інших людей і ладнати з ними. Мені самій багато років було важко порозумітися з людьми, допоки врешті, завдяки Божому Слову, я не усвідомила, що «коренем» моїх перешкод, бар’єрів і проблем у порозумінні з іншими насправді є труднощі у спілкуванні з самою собою. Адже я не любила себе!

У Біблії сказано, що добре дерево приноситиме добрий плід, а гниле — гнилий. Так само «плід» нашого життя залежить від «коріння», що знаходиться глибоко у нас всередині. Якщо в вашому житті вкоренилися відчуття провини й сорому, нестачі любові й прийняття, думка про те, що всі зневажають вас і нехтують вами тощо, то будь-які ваші спроби налагодити стосунки з людьми не приноситимуть добрих плодів. Проте, якщо ви отримаєте одкровення про безумовну Божу любов до вас і почнете приймати себе й інших людей, то врешті це нове коріння принесе добрі плоди у вигляді розвитку й процвітання ваших стосунків з людьми.

Які думки й почуття вкоренилися у вашому житті? Ретельно дослідіть своє серце й почніть молитися, щоб Господь твердо вкоренив вас у Своїй любові, й ви змогли полюбити як себе, так і інших людей. Тож зробіть усе можливе, щоб укоренитися в Його любові вже сьогодні.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну вкоренитися у Твоїй любові до мене. Без неї я не спроможний любити себе чи інших людей, тому я з радістю приймаю її вже сьогодні.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon