Замість пручатися, прийміть слово від Бога

Замість пручатися, прийміть слово від Бога

Випробуй, Боже, мене (ретельно), і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми, і побач, чи не йду я дорогою злою (або небезпечною), і на вічну дорогу мене попровадь! —Псалом 138:23–24, АМР

Варто відмітити, що дуже часто, відчуваючи докори сумління через якийсь гріх, ми починаємо бурчати, адже Богові доводиться нас карати. Поки ми не визнаємо, що згрішили, не вирішимо відвернутися від свого гріха й не попрохаємо Бога нам пробачити, поти відчуватимемо тиск, який викликатиме певні незручності. Однак щойно ми примиримося з Богом, мир і спокій повернуться, залишивши добрий відбиток на нашій поведінці. Зазвичай диявол атакує нас за допомогою осуду й відчуття сорому. Таким чином він намагається завадити нам упевнено приходити до Бога в молитві, а відтак прохати в Нього про задоволення усіх потреб і нужд. А значить годі й мріяти про відновлення нашої здатності насолоджуватися життям і спілкуванням із Богом. Соромлячись власних вчинків або вважаючи, що Бог сердиться на нас, ми віддаляємося від Його присутності. Господь ніколи не залишить і не покине нас, проте страх змушує сумніватися в тому, що Його присутність завжди перебуває з нами. Ось чому вміння розпізнавати правду й розуміти відмінність між Божими докорами й відчуттям осуду, що приходить від диявола, настільки важливе. Якщо прислухаєтеся до Божих докорів, то Сам Бог допоможе вам піднятися на ноги й покинути ваш гріх; з іншого боку, дозволь ви відчуттю осуду оселитися у вашому серці — і ненависть оволодіє вами, що значно погіршить проблему.

Регулярно прохайте Бога в молитві, щоб Він постійно звертався до вас, викриваючи ваш гріх; пам’ятайте, що Божі докори — це неабияке благословення, і зовсім не є проблемою. Починаючи молитися, я майже завжди прохаю свого Небесного Батька показати мені все, що я роблю неправильно, а також омити мене від усіх гріхів і всілякої неправди. Божі докори вкрай потрібні нам, аби завжди перебувати в правильному положенні перед Ним. Викриття наших гріхів — це один зі способів Божого звернення до нас. Не припускайтеся помилки, дозволяючи дияволові викликати у вас відчуття осуду. Натомість дозвольте Божим докорам підняти вас на новий рівень свободи й близькості з Ним. Замість опиратися Божому невдоволенню й доріканням, прийміть їх як живе слово від Бога у ваше життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Дозвольте Богові допомогти вам піднятися, коли впали.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon