Принесіть жертву хвали

Принесіть жертву хвали

Отож, завжди (й повсякчас) приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім’я Його славить (і висловлює Йому подяку). —До Євреїв 13:15, АМР

Ми часто вважаємо, що “жертва хвали”, про яку згадується в нашому вірші на сьогоднішній день, — це ніщо інше, як рішення хвалити Бога за будь-яких обставин, зокрема коли нам цього не хочеться робити. Це справді може бути для когось жертвою. Але я вірю, що автор Послання до Євреїв на ділі посилається на систему принесення жертв зі Старого Заповіту, згідно з якою для викуплення за гріхи людей потрібна була кров тварин. Однак від нас як від Новозавітніх християн уже не вимагається класти вбитих овець, кіз і биків на вівтар. Замість цього сьогодні Господь хоче чути правильні слова, що злітають з наших вуст, — ось та справжня жертва або приношення, якого Він вимагає. Так само, як за часів Старого Заповіту дим від цілопалень піднімався до Його престолу, сьогодні хвала нашого серця підіймається до Нього й стає нашою жертвою. Отже, у Посланні до Євреїв 13:15 читаємо, що каже Бог: “Жертва, якої Я вимагаю від вас сьогодні, — це плід ваших вуст і подяка Мені за все, що Я роблю”.

Хочу надихнути вас застосовувати цей уривок зі Святого Письма до свого повсякденного життя й хвалити Бога своїми вустами, щойно з’являється така можливість. Для нас стає життєво необхідним розповідати іншим людям про всі великі й неймовірні діла, що Господь здійснює в нашому житті; нам стає украй потрібно дякувати Богові і якомога частіше говорити про свою глибоку любов до Нього. У наших серцях повинні народжуватися слова, що невпинно злітатимуть з наших вуст: “Господи, я люблю Тебе. Дякую Тобі за все, що робиш у моєму житті. Господи, я хвалю Тебе за те, що сьогодні Ти подбав про все, що мене стосується”. Запам’ятайте, нам завжди потрібно бути людьми, з вуст яких постійно злітає хвала, які дякують Богові “завжди й повсякчас”, безупинно приносячи Йому жертву хвали.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Хваліть Бога так часто, як тільки можете, — сьогодні й завжди.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon