Продовжуйте рухатись уперед і радійте своїм досягненням

Продовжуйте рухатись уперед і радійте своїм досягненням

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї. – Псалом 118:105

Так, нам усім ще є куди рости в наших стосунках із Богом. Раніше я неабияк засмучувалася через те, скільки всього мені ще доведеться пройти. Мені здавалося, що я згадую про це щодня, іноді навіть щогодини. Я постійно жила з цим гнітючим відчуттям — я зовсім не та, ким маю бути, я роблю всього недостатньо, мені треба прикладати до всього більше зусиль. Однак, незважаючи на те, що з усіх сил я намагалася виправитися, поразка була неминучою, раз у раз мене спіткала невдача. Тож я виробила у себе нове ставлення: «Я ще не там, де маю бути, але, слава Богові, вже не там, де була колись. У мене все гаразд, і я рухаюся вперед!» Тепер я знаю, що Бог на мене не гнівається через те, чого я ще не досягла. Господь радіє, що я не припиняю руху вперед тим шляхом, який Він приготував для мене.

Якщо ми з вами просто будемо й далі «продовжувати рухатися вперед», то Бог буде завжди задоволений нашими досягненнями. Він пообіцяв осяяти нашу стежку. Можливо, ми не знаємо, куди треба йти, і тому час від часу спотикаємося, але Бог повіки вірний. Він бачить ваші досягнення, пишається вами й обов’язково допоможе вам завжди лишатися на правильному шляху!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не буду розчаровуватися через те, де перебуваю зараз. Ти вже допоміг мені багато чого пройти, і я впевнений, що й надалі мене не покинеш. Ти завжди осяватимеш мою стежку.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon