Прохід дозволено

(Будь-хто може пройти цією) новою й живою дорогою, яку нам обновив Він (і відкрив для нас) через (те, що розірвав) завісу (у Святому-святих), цебто через тіло Своє.  До Євреїв 10:19-20, АМР

Коли Ісус помер на хресті, запона в храмі, що називалася завісою й відокремлювала святилище від Святого-святих, роздерлася надвоє, розірвалася від гори до низу (див. Марко 15:37–38). Як результат кожна людина отримала можливість увійти в Божу присутність. До смерті Ісуса лише первосвященик міг зробити це. Увійти в присутність Бога йому дозволялося всього лише раз на рік, тримаючи кров убитих тварин, щоб нею покрити жертовник і вимолити прощення за власні гріхи й гріхи всього народу. Між іншим, досить вагомим фактом є те, що завіса в храмі розірвалася від гори до низу. Нагадаю, вона була настільки високою й товстою, що жодна людина була не в змозі щось із нею зробити — її розірвала надприродним чином Божа сила. Цим Господь показав, що відкриває нову, живу дорогу, якою Його люди можуть приходити до Нього, як сказано в наведеному вище вірші.

Бог від початку прагнув спілкуватися з людьми — саме для цього Він створив нас. Господь ніколи не хотів віддаляти людей від Своєї присутності. Однак Він знав: Його святість має таку неймовірну силу, що знищить усе нечисте, щойно воно наблизиться. Тому до появи у людей можливості входити в Божу присутність, вкрай необхідно було підготувати шлях, за допомогою якого грішники могли б повністю очиститися й звільнитися від власних гріхів.

Ми живемо у світі, але ми — не від світу (див. Іван 17:14–16). Наші світські, земні вчинки відділяють нас від Божої присутності й заважають чути Його голос. Тому, тільки постійно приймаючи за вірою жертву Ісуса Христа й дозволяючи Його крові очищувати нас, ми зможемо на ділі насолоджуватися близькістю з Богом і спілкуванням, якого Він так прагне для наших із Ним стосунків.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Бог прагне спілкуватися з вами; увійдіть у Його присутність вільно, без жодних перешкод уже сьогодні.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon