Підніміться й ідіть уперед із Богом!

Підніміться й ідіть уперед із Богом!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Говорить до нього Ісус: Уставай, візьми ложе своє та й ходи! – Іван 5:8

В Євангелії від Івана, п’ятому розділі, розповідається історія про одного чоловіка, що, як на мене, уособлює багатьох людей, які нічого не хочуть змінювати у своєму житті.

Під час єврейського свята Ісус перебував у Єрусалимі й відвідав купальню Віфезда, де збиралися хворі люди, які сподівалися отримати зцілення. Одним із таких людей, хто чекав на чудодійне Боже дійство, був чоловік, який залишався калікою впродовж тридцяти восьми років. Побачивши його, Ісус спитав, чи хоче той зцілитися. Як на мене, відповідь чоловіка-каліки містить чітке й зрозуміле пояснення щодо того, чому він цілих тридцять вісім років не міг отримати зцілення. Він сказав: «Я не маю нікого, хто міг би всадити мене до купальні, коли вода порушується». По суті, ця людина не хотіла взяти на себе відповідальність за власне життя.

Друга проблема цього чоловіка полягала в тому, що він звинувачував у всьому інших людей. Він також додав: «Допоки я намагаюся улізти до купальні, хтось інший мене випереджає і опиняється там першим». Як Ісус відреагував на його слова? Він не став його жаліти. Замість цього, Христос звелів: «Уставай! Візьми своє ложе й ходи».

Ваше життя почне змінюватися тільки тоді, коли ви самі зробите вибір і приймете рішення не бути в’язнем власних ситуацій і обставин. Затямте, Бог готовий допомогти вам уже сьогодні, тільки довіртеся Йому, підніміться й почніть активно шукати свободу, яку Він уже вам дав.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу бути жертвою своїх життєвих обставин. Я прагну змін. Я приймаю Твою силу й свободу вже сьогодні. Я вірю, що моє життя зміниться по-справжньому, якщо я йтиму за Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon