Секрет Божого помазання

Секрет Божого помазання

А до синів Ізраїлевих будеш говорити, кажучи: Це буде Мені миро святого помазання…На людське тіло не буде воно лите… —Вихід 30:31–32

По правді, у мене немає чогось такого вагомого, що я могла б запропонувати людям, окрім помазання (Божої сили й присутності), що є на моєму житті. Я не є якоюсь екстраординарною особистістю; я не вмію співати і, взагалі, робити багато речей, якими захоплюються люди. Стосовно моїх занять, можу зазначити, що я просто проголошую істину Божого Слова, даючи людям поради на його основі щодо життя в перемозі й слухняності Богові з практичної точки зору. Я відкриваю людям, як вони можуть змінитися й навчитися насолоджуватися власним життям, на додачу зростаючи духовно. Я вчу їх Божого Слова, і ці знання сприяють їм у повсякденному житті. Завдяки Божій благодаті наше служіння досягає мільйонів людей по всьому світу, але мені конче потрібно Його помазання для виконання того, до чого Він мене покликав, — інакше від мене не буде жодної користі. Я впевнена: не крокуючи за любов’ю, я не буду спроможна носити на собі Боже помазання, адже Господь ніколи не помазує тіло, або плоть (наші власні бажання, егоїстичне ставлення або плотську поведінку).

У вірші на сьогоднішній день йдеться про те, що у часи Старого Заповіту миро ніколи не виливалося на тіло священика під час його помазання. А все тому, що Бог не помазує плотських вчинків. Ми на ділі повинні крокувати за любов’ю — це збільшує, підсилює помазання, що є на нашому житті. А воно, у свою чергу, надає нам наснаги, такої потрібної для виконання Божої волі для нашого життя. Боже помазання — це Його свята присутність і сила, що дають нам можливість із легкістю виконувати те, із чим ми не в змозі впоратися самотужки, хай скільки намагалися б. Усі ми потребуємо Божого помазання. Запевняю, останнє потрібне не тільки тим людям, які займаються так званою “духовною роботою”. Без Божого помазання нам не стати хорошими батьками, не мати успішного й міцного шлюбу, не бути добрими друзями для інших людей — і цей принцип можна застосувати буквально до кожної сфери життя, до кожної справи, якій присвячуєте свій час і зусилля.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Божа присутність і сила (тобто помазання) — це саме те, що вам потрібно для успіху у всіх ваших справах.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon