Сила наполегливості

Сила наполегливості

І промовив: Пусти Мене, бо зійшла досвітня зоря. А той відказав: Не пущу Тебе, коли не поблагословиш мене. —Буття 32:27

Іноді буває достатньо помолитися про щось один раз, промовивши кілька слів або речень, і більше ніколи про це не згадувати. Однак, у деяких випадках якась людина або ситуація може довгий час не давати вам спокою, і тому стає зрозумілим, що потрібно знову за це молитися. Коли Святий Дух знов і знов вкладає у ваше серце ті самі думки, вочевидь Він спонукає вас не припиняти наполегливої молитви за певну людину або ситуацію й не здаватися.

Повірте, у моєму житті були ситуації, що точно співпадали з Божою волею. Я це розуміла, бо Господь чітко звертався до мене стосовно певних обставин через Своє Слово. Молячись про такі ситуації і не отримуючи прориву в молитві, я, не вагаючись, поверталася до Бога зі словами: “Я знову прийшла до Тебе з проханням. Боже, я не хочу виявити по відношенню до Тебе неповагу, але я не замовкну, доки не отримаю відповіді”. Іноді я говорю: “Я знову прохаю Тебе про це, Господи, і прохатиму, допоки не отримаю перемоги у цій сфері”. Подеколи я просто дякую Господові за те, що Він не припиняє діяти в моїй ситуації, і нагадую Йому про те, що й досі чекаю на відповідь. Власне цим я хочу показати, що ми повинні вподоблятися Якову, який казав: “Я не відпущу Тебе, допоки Ти не благословиш мене”. Тож взоруючи на Яків досвід, можна відмітити, що Бог дійсно благословив цього чоловіка. І відбулося це тому, що Яків знав, як подужати в боротьбі з людьми і з Богом. Інакше кажучи, він був дуже наполегливий і відмовлявся здаватися (див. Буття 32:24–28)!

Отож знаючи, в чому полягає Божа воля, я можу молитися відповідно до неї і не відступатися. Богові подобаються невідступні люди, і Він заохочує нас у Своєму Слові не знуджуватися й не втомлюватися. Наполегливість завжди приносить результат, тому тримаймося міцно за свої життєві цілі й за те, про що вирішили прохати Бога в молитві. Завдяки наполегливості Яків подужав у боротьбі з Богом і людьми, і тому Господь винагородив Його, наділивши новим ім’ям і давши новий старт у житті.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Богові до вподоби люди, які шанують Його, але при цьому не відступають і не здаються.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon