Справжній мир приходить тільки від Бога

Справжній мир приходить тільки від Бога

Господь дасть (нездоланну й непереможну) силу народу Своєму, Господь благословить миром народ Свій! —Псалом 28:11, АМР

Одним із найдієвіших способів, за допомогою яких Бог веде нас і звертається до нас, є наше внутрішнє свідоцтво. Внутрішнє свідоцтво — це коли ми глибоко всередині, у своєму серці чітко знаємо, що є правильним, а що — ні. Це найглибший рівень пізнання, що перевершує будь-які інші види знання. Це знання ми здобуваємо в дусі — коли наше серце сповнює дорогоцінний Божий мир або навпаки. Завдяки присутності або відсутності цього миру ми знаємо, що маємо робити.

Якось одного дня я розмовляла з жінкою, що стояла на порозі прийняття життєво важливого, серйозного рішення. Рідні й друзі давали їй різні поради, однак правильну відповідь на своє питання вона мала знайти особисто. Адже далі їй довелося б жити з наслідками від прийнятого рішення. Все своє життя вона займалася певним бізнесом, але раптом відчула, що має покинути його, більше бути вдома й доглядати за дітьми. Звісно, це вимагало б від неї серйозних фінансових змін, а також змін в особистому плані, що, скоріш за все, сильно вплинуло б на її емоційний стан. Жінка мусила сама дізнатися від Бога, попри поради від інших людей, чи буде прийняте нею рішення правильним. Тож, поїхавши зі своєю родичкою на вихідні в християнський табір, вона вирішила славити Бога, поклонятися Йому й уважно слухати проповіді. Вона повністю слідувала прийнятому рішенню, і раптом чітке внутрішнє знання й мир наповнили її серце, допомігши усвідомити, що її рішення дійсно правильне, а відтак вона має покинути свій бізнес. І далі ця жінка свідчила: настала мить, коли вона усвідомила, що все робить правильно. З того часу мир у серці стосовно правильності прийнятого рішення ніколи її не полишав.

На нас може ніяк не впливати сказане людьми, які насправді мають добрі наміри щодо нас. Та коли ми чуємо Боже звернення і Його слова стосовно певного питання, це докорінно змінює наше мислення й ставлення. Тож просіть Бога дати вам внутрішнє свідоцтво, бо воно може прийти тільки від Нього.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Лише Бог може наповнити ваше серце справжнім миром.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon