Стримуйте свого язика

Стримуйте свого язика

Свого язика бережи від лихого, а уста свої від говорення підступу. – Псалом 33:14

Здатність управляти своїм язиком є надзвичайно важливим моментом у житті, яким прагнемо прославити Бога. У Псалмі 49:23 читаємо: «Хто жертву подяки приносить, той шанує Мене…» Що сталося б, віддавай ви щоденно Господові свої вуста, щоб із них злітали винятково благочестиві слова? І зараз мова не лише про хвалу і вдячність Богові під час спілкування з Ним. Також це не стосується проголошення позитивних і підбадьорюючих слів у власне життя. Ваші стосунки з іншими людьми так само залежать від того, що ви говорите про них і їхнє життя, а також, яким чином розмовляєте з ними.

У Псалмі 33:14 записано: «Свого язика бережи від лихого, а уста свої від говорення підступу». Чи обманюєте ви інших людей? Можливо, ви ображаєте їх чи говорите про них щось погане? А може, ви, навпаки, підбадьорюєте їх, надихаєте життєдайними словами, що приносять радість усім, кого зустрічаєте на своєму шляху?

Присвятіть свої вуста Богові і використовуйте їх тільки для того, щоб догоджати Йому ― для хвали і поклоніння, навчання і підбадьорення, а також винятково для подяки. Кожного ранку покладайте свої вуста на вівтар Божий. Присвятіть їх Богові ― почніть молитися відповідно до Його Слова: «Господи, відкрий мої уста, і язик мій (хай) звістить Тобі хвалу…» (Псалом 50:17).


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, відкрий мої вуста, щоб язик мій проголошував тільки слова хвали і подяки Тобі. Допоможи мені використовувати вуста лише для того, щоб дарувати радість і життя всім, хто мене оточує, а також прославляти і звеличувати Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon