Таємне місце

Таємне місце

І нас, що мертві були через (свої власні) прогріхи (й недоліки і не мали в собі життя), оживив разом із Христом, (щоб ми підтримували з Ним єдність і спілкування). —До Ефесян 2:5, АМР

Спілкування з Богом є для нас життєдайним. Воно відновлює нас і, так би мовити, заряджає нашу “внутрішню батарейку, наш акумулятор”. Завдяки єдності й спілкуванню з Богом ми стаємо достатньо сильними, щоб гідно витримати будь-які нападки ворога наших душ (див. До Ефесян 6:10–11). Спілкуючись із Богом, ми опиняємося в “таємному місці”, що завжди захищає нас від ворога. У Писанні згадується про це місце й наголошується, що всі його мешканці неодмінно здолають будь-якого ворога: “(Той,) хто живе під покровом (в таємному місці) Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, (буде стійким і непохитним, і жоден ворог його не здолає)” (Псалом 90:1, АМР).

Власне, я вірю, що “таємне місце” або “покров” у даному контексті уособлює Божу присутність. Отож спілкуючись із Ним і перебуваючи в Його присутності, ми відчуваємо Божий мир і спокій у своєму серці. Мушу зазначити, що сатана стає розгубленим і зазвичай навіть не знає, що робити з віруючою людиною, яка залишається стійкою й непохитною попри її життєві обставини. Звісно, іноді це дається нелегко, однак ми черпаємо свою силу й стійкість у спілкуванні з Богом. Останнє ж ми можемо підтримувати завдяки Святому Духові, що мешкає в серці нас.

Принагідно хочу наголосити: ми повинні приділяти час спілкуванню з Богом, при цьому розуміючи, що він ніколи не буде змарнований. Господь допоможе вам залишатися сильними й непохитними, аби труднощі й виклики не спустошили вас. “Дух (сильного) мужа (підтримує його й дає здатність) виносити з терпінням (фізичний біль і негоди)” (Приповісті 18:14, АМР). Отже, закликаю вас не чекати до появи неприємностей, щоб стати сильною людиною — будьте нею завжди!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Дарма що зараз ви стикнулися з життєвими труднощами й випробуваннями, у Христі ви вже здобули перемогу!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon