…Те саме чиніть їм і ви

...Те саме чиніть їм і ви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки. – Матвій 7:12

У Бога безліч благословень, які Він прагне аж надмір вилити на наше життя. Та про більшість із них ми так ніколи й не довідаємося з однієї простої причини: ми не ставимося до інших так, як хотіли б, щоби вони ставилися до нас. Нам дуже подобається, коли інші люди нас благословляють, та чи проявляємо ми самі ініціативу, безкорисливо благословляючи їх першими?

Якщо ваш шлюб, родина або стосунки з друзями поки що не відповідають вашому уявленню про них, то ви самі можете буквально змінити картину, всю навколишню атмосферу, перетворити її на краще, почавши просто зараз застосовувати цей принцип у своєму житті. Можливо, ви чекаєте, допоки ваш чоловік або жінка щось для вас зробить. Либонь, ви уперто відмовляєтеся допомогти другу через бажання першому отримати від нього підтримку. Жити таким чином, егоїстично, може бути зручно, але ніщо не зміниться, допоки ви не приймете рішення стосовно своїх активних дій щодо перетворення свого життя.

Настав час змиритися й зробити усе можливе, щоб урятувати ваші стосунки з близькими людьми. Замість зосереджуватися на собі й чекати, допоки благословення самі прийдуть, зробіть вибір активно жертвувати й служити людям, яких Бог послав у ваше життя. Будьте слугою й зробіть благословення інших пріоритетом у своєму житті. Замість почуватися всіма знехтуваними, відчувати зневагу й презирство, почніть ставитися до інших людей так, як вам хотілося б, щоби вони ставилися до вас. Безперечно, ви будете вражені, наскільки покращаться ваші стосунки з людьми.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я нічого не досягну, якщо буду жити егоїстично. Замість чекати, допоки люди почнуть добре ставитися до мене, я першим стану виявляти до них добре ставлення. Тоді й люди відноситимуться до мене відповідно.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon