Хвилювання — це прихований егоїзм

Хвилювання — це прихований егоїзм

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…А що не від віри, (тобто не робиться з вірою в те, що Бог це схвалює), те гріх. – До Римлян 14:23, АМР

Надто часто люди починають хвилюватися, навіть не усвідомлюючи, який великий руйнівний вплив має відсутність душевного спокою на їхнє життя. Якщо розібратися, то хвилювання — це гріх. Воно точно не приходить від великої віри, і в Посланні до Римлян 14:23 чітко сказано, все, що не приходить від віри, те є гріхом.

Здебільшого хвилювання ґрунтується на одному окремому гріху — егоїзмі. Зазвичай, хвилюючись, ми думаємо лиш про те, що наші егоїстичні бажання можуть не сповнитися. Що більше у вас є подібних бажань, то більше вам доводиться хвилюватися, і то складнішим стає ваше особисте життя.

З іншого боку, Бог прагне, щоб ми просто зосередилися на тому, як можемо послужити Йому. Божа воля полягає в тому, щоб ми жили у свободі від будь-якого занепокоєння, остраху і турботи. Він прагне звільнити нас і дати змогу служити Йому, не будучи ніби направленими в різних напрямках (див. 1 до Коринтян 7:34). Ми не повинні дозволяти хвилюванням цього світу відволікати нас від виконання Його покликання для нашого життя.

Моліться і просіть у Бога допомоги для розпізнання в собі егоїстичних бажань і звільнення від них. Тоді, безперечно, ваше життя стане простішим, ви зможете позбавитися будь-яких тривог і всім серцем почати прагнути виконання чудового плану Божого для вашого життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Батьку, дякую Тобі, адже Ти відкриваєш мені, що хвилювання — це гріх. Допоможи мені звільнитися від егоїстичних, безбожних бажань, щоб усім своїм серцем пригорнутися до Тебе і гнатися за Твоїм покликанням для мого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon