Час, проведений із Богом, сприяє кращому пізнанню Його

Час, проведений із Богом, сприяє кращому пізнанню Його

Об’яви ж мені дорогу Свою, і я пізнаю (з плином часу все краще й краще Тебе і те), як знайти милість в очах Твоїх. —Вихід 33:13, АМР

Повірте, регулярне проведення часу з Богом залишає відбиток — ви вже не схожі на інших, зміни стають помітними. Ви самі стаєте більш спокійними; з вами легше знайти спільну мову, дійти згоди; вас починає переповнювати радість; ви залишаєтеся непохитними в будь-якій ситуації. Час, який ви проводите з Богом, — це інвестиція, що принесе щедрі дивіденди. Завдяки цьому ви починаєте розуміти, що Йому подобається, а що Його ображає. Як і в спілкуванні з будь-яким вашим другом, що більше часу ви проводите з Богом, то більше стаєте на Нього схожі. Регулярні зустрічі з Богом роблять вас більш чутливими до тієї любові, яку Він хоче продемонструвати, — як по відношенню до вас, так і по відношенню до інших людей через вас. Ваше сумління допомагає вам пізнати Його волю й ставлення: прикладом якась ваша розмова з кимсь певним чином може Йому не догодити. Ваше серце починає тужити, коли тужить Бог, і відтак у ньому виникає молитва: “О, Боже, мені так шкода. Будь ласка, пробач мені”. Повірте, вам дуже швидко захочеться вибачитися перед людиною, яку ви образили. І тоді ви усвідомите, що сказати: “Вибачте. Я не хотів вас скривдити”,— насправді не так уже й важко.

Між нами кажучи, Мойсей перебував у дуже близьких стосунках із Богом, а тому бажав, щоб Він благословив Свій народ. Коли Господь сказав Мойсеєві, що той знайшов милість у Його очах (див. Вихід 33:12), чоловік збагнув, про що йдеться: тепер він може просити в Господа що завгодно — все, чого забажає його серце. Не повірите, але Мойсей відповів на це, що просто хоче краще пізнати Бога, і на додачу прагне, щоб Бог благословив людей, яких він мав вести за собою. На очах у чоловіка відбувалися найбільші і найнеймовірніші Божі дива в історії людства, проте все одно понад усе він хотів ще ближче пізнати Бога.

Друзі, я молюся про те, щоб бажанням вашого серця, як і бажанням серця Мойсея, було краще пізнання Бога. Вам сила пізнати Його так близько і почути Його голос так чітко, як тільки захочете. Для цього вам конче потрібно лише проводити з Ним час.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: У Бога немає любимчиків, зате в Нього є дуже близькі друзі, що знають Його краще за всіх інших.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon