Червоне світло, зелене світло

Червоне світло, зелене світло

А тепер ми звільнились від Закону (й розірвали будь-які зв’язки з ним), померши для того, чим були зв’язані (й утримувалися в полоні. Це відбулося для того), щоб служити нам, (керуючись спонуканнями Духа й) обновленням (способу життя), а не (керуючись) старістю букви, (тобто мертвими постановами, записаними в Законі). —До Римлян 7:6, АМР

Певний період мого життя був дуже незавидним. На той час я була, як мені здавалося, доброю християнкою, однак дуже нещасною, дарма що робила все, як на мене, справді по-християнськи. Зараз я згадую про ті часи й усвідомлюю, що однією з головних причин мого нещастя була відсутність бодай обмеженого знання про своє внутрішнє життя. Я не розуміла, як прислухатися до Божого голосу, коли Він звертається до мене в серці, завдяки силі Святого Духа; не усвідомлювала, як коритися Йому, коли Він спонукає мене щось робити або чогось не робити.

Як на мене, Святий Дух чимось подібний до світлофора, що працює в моєму серці. Поводячись добре, я бачу Його зелене світло, тоді як на свої хибні вчинки отримую від Нього червоне. Збираючись вдатися до якихось дій і не розуміючи, приведе обраний напрямок до халепи чи ні, знов-таки, довіртеся Богові і Його жовтому сигналу — застережному.

Принагідно хочу зазначити: що частіше ми зупиняємося й прохаємо Бога вказати нам правильний напрямок у житті, то чутливішими стаємо до внутрішніх сигналів, що посилає нам Святий Дух. Він говорить до нас тихим, лагідним голосом або дає так зване “внутрішнє знання”. Звертайте увагу на сигнали Святого Духа для вашої внутрішньої людині так само, як на сигнали світлофора на перехресті. Побачивши зелене світло, сміливо рухайтеся вперед, тоді як на червоне краще зупиніться!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ступаючи на нову, незвідану територію, використовуйте свій “внутрішній навігатор” і звертайте увагу на сигнали, які отримуєте від Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon