Чи прагнете ви більшого пізнання Бога?

Чи прагнете ви більшого пізнання Бога?

Адже Він наситив спустошену душу, — наповнив добром спраглу душу… —Псалом 106:9, УТТ

Думаю, ви погодитеся, що, відчуваючи голод, ми робимо все можливе, щоби знайти їжу. Ми думаємо й говоримо про неї, йдемо до крамниці, щоб її придбати, а потім старанно готуємо з неї різні страви. Я вірю, що, почуваючи у житті голод по Богові, ми повинні поводитися так само, як і тоді, коли прагнемо звичайної, фізичної їжі. Бог велів нам шукати Його всім своїм серцем, старанно, з усім натхненням, завзяттям і серйозністю.

Кожного дня ми витрачаємо багато часу на споживання звичайної їжі. Проте замислімося, скільки часу ми витрачаємо на споживання духовної їжі? У середньому в більшості з нас пошук, приготування й безпосередньо прийом їжі займають щонайменше чотирнадцять годин на тиждень. А взоруючи на це, якою буде наша відповідь на питання: скільки часу ми приділяємо пошукові Бога й пізнанню Його характеру? Наш рівень близькості з Богом залежить від кількості часу, який ми готові приділяти розвитку наших із Ним стосунків. Час є надзвичайно цінним ресурсом для кожного з нас, і тому маємо використовувати його винятково на те, що є для нас найважливішим. Час можна або згаяти, або інвестувати — все залежить тільки від нас. Змарнованого часу вже ніколи не повернути, але час, який ми у щось уклали, повернеться до нас із великими дивідендами.

Я наполегливо раджу вам: приділяйте пошукам Бога стільки ж часу, скільки приділяєте пошуку звичайної їжі, і тоді на вас дуже швидко злине Його премудрість і одкровення. Він наповнить вашу душу Своєю присутністю, і відтак ви пізнаєте задоволення, якого ніколи раніше не відчували.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Тільки Богові сила вдовольнити ваш внутрішній, душевний голод, тому відведіть Йому пріоритетне місце у своєму розкладі.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon