Чи слухаєте ви Бога?

Про це нам би треба багато казати, та висловити (це) важко, бо нездібні ви стали, щоб слухати (духовні істини, і повільні та навіть ледачі ви стали для того, щоб досягати духовного просвітлення). До Євреїв 5:11, АМР

Чи зустрічали ви колись людей, які, ставлячи питання, ніколи не намагаються почути на нього відповіді або, можливо, тут же самі на нього відповідають? Не секрет, що з такими людьми дуже важко розмовляти, бо вони не вміють слухати. Я впевнена, що Бог навіть не намагається звертатися до людей, які мають подібне ставлення. Тому зазначу, що не будь ми тими, хто слухає Господа, — і Він обов’язково знайде когось іншого, готового почути, що Він намагається сказати. Так автор Послання до Євреїв попереджує нас: якщо не навчитися слухати, то багато життєво важливих принципів так і залишиться незрозумілими й недоступними. Ставлення людини, яка вміє слухати, дозволяє їй бути спроможною чути духовні істини. Відтак вона прагне бути чутливою до Божого голосу не лише тоді, коли потрапляє в біду чи потребує Божої допомоги. Її бажання чути Господа поширюється на всі сфери її життя, хай коли Він до неї звертається.

Вважаю ви погодитеся зі мною в тому, що, бажаючи, аби людина нам щось сказала, ми стараємося не пропустити жодного її слова. Наші вуха нашорошені й готові будь-що почути її голос. Те саме можна сказати й про наші стосунки з Богом: щодня ми повинні бути готові й очікувати Божого звернення до нас, а відтак — уважно прислухатися до Його голосу.

Ісус сказав стосовно деяких людей: “Вони мають вуха, щоби чути, але не чують, і очі, щоби бачити, але не бачать” (див. Матвій 13:9–16). Він мав на увазі не лише неспроможність чути щось звичайними вухами або притаманні людям вади зору. Тут розмова йшлася про духовні вуха й очі, що ми отримуємо в момент народження згори. Наші духовні вуха — це ті, за допомогою яких ми спроможні почути від Бога. Попри те, що ми здатні чути Божий голос, нам слід вірити в те, що ми насправді його чуємо. Усі Божі обітниці здійснюються в нашому житті винятково за вірою. А тому закликаю вас уже сьогодні почати вірити в те, що можете чути (й чуєте) голос Бога.

СЛОВО ВІД БОГАНА СЬОГОДНІ:

Використовуйте свої духовні вуха за призначенням!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon