Чи уважно ви слухаєте?

Чи уважно ви слухаєте?

І ввійшов Господь, і став, і покликав, як перед тим: Самуїле, Самуїле! А Самуїл відказав: Говори, Господи, бо раб Твій слухає! —1 Самуїла 3:10

Наш вірш на сьогоднішній день узятий з історії про те, як Бог вирішив повідомити Самуїлу про Свої плани щодо певної ситуації. Господові довелося звернутися до Самуїла кілька разів, перш ніж той збагнув, що голос, який він чує, належить Богові. Та щойно він усвідомив, що Господь звертається до нього, і одразу відповів: “Говори, я слухаю”.

Здатність чути Божий голос є життєво необхідною й конче потрібною для кожної людини, що мріє про здійснення Його плану для свого життя. Однак, уважно ви його слухатимете чи ні — це вже ваше особисте діло. Ніхто не зможе почути Бога замість вас; тож вам доведеться самостійно приймати це рішення. Господь хоче, щоб ви уважно Його слухали. Він не змушуватиме вас до виконання Своєї волі, але зробить усе можливе, щоб заохотити вас до цього. Бог прагне, щоб ви знали: саме Він наказує вам виконувати все, що думає стосовно вас, і в чому полягає Його план для вашого життя. У книзі Приповістей 3:7 написано: “Не будь мудрий у власних очах”. Інакше кажучи, не слід вважати себе спроможними самостійно керувати власним життям без Божої допомоги й підтримки. Що більше ви впевнені у своїй здатності чути Його голос, то ефективніше зможете прийняти Його інструкції й настанови.

Принагідно запрошую вас прийняти сьогодні рішення повірити в те, що Господь хоче звертатися до вас. Отож вирішімо уважно Його слухати й звертати всю свою увагу на те, що Він скаже.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог має чудовий план для вашого життя і тому повідомить усе, що вам потрібно знати. Не забувайте уважно Його слухати!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon