Чи хочете частіше чути голос Бога?

За Господом, Богом вашим, будете ходити, і Його будете боятися, і заповіді Його будете виконувати, і голосу Його будете слухатися, і Йому будете служити, і до Нього будете линути. Второзаконня 13:5

Сподіваючись отримати слово від Бога, ми повинні навчитися чути Його голос. А за бажання чути більше й частіше, маємо навчитися швидко коритися Йому. Посилити чутливість свого серця до Божого голосу можна завдяки своїй покорі Богові. З іншого ж боку, неслухняність Йому приведе до зменшення чутливості до Його голосу. Повірте, непокірність породжує ще більшу непокірність, тоді як покора призводить до ще більшої покори.

Іноді бувають дні, коли ми відчуваємо, тільки-но прокинувшись, що сьогодні цілий день буде присвячений “боротьбі з плоттю”. Адже ми з самого ранку відчуваємо впертість і лінь, розчарування й дратівливість. Найперше, що зранку спадає мені на думку: “Я хочу, аби сьогодні всі навколо мені догоджали; я їстиму все, що заманеться, увесь день — і нехай хтось тільки спробує щось мені про це сказати!” В такі дні нам доведеться прийняти рішення: підкоритися цим згубним відчуттям або почати молитися на кшталт “Боже, допоможи мені, будь ласка, причому якомога скоріше!” Наші відчуття обов’язково підкоряться Господу Ісусу Христу — тільки попрохай ми Його допомогти нам змінити наше ставлення.

Між нами кажучи, я добре знайома з днями, присвяченими “боротьбі з плоттю”. Тому мені відомо, що такі дні можуть рясніти нашими хибними вчинками й поганим поводженням. На жаль, з часом ситуація тільки погіршиться. Відтак складається враження, що достатньо нам лише піддатися егоїстичному ставленню й почати виконувати примхи плоті зранку, і решта дня буде зіпсована. З іншого боку, щоразу, підкоряючись спонуканням своєї свідомості, ми ширше відкриваємо вікно, через яке Бог показує нам правильний шлях за допомоги Свого Духа. Щоразу, виявляючи покору Божому голосу, ми впускаємо у своє життя ще більшу кількість світла. Відтак з’явись спокуси наступного разу на нашому шляху — і нам буде легше їм протистояти. Щойно ми пізнаємо радість, яку приносить рішення йти за Богом, і нам уже ніколи не схочеться її втрачати.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Нехай ваш сьогоднішній день не буде присвячений нескінченній боротьбі з плоттю. Відкиньте неправильне ставлення, щойно помітили його у своєму серці.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon