Чи шукаєте ви правильних речей?

Чи шукаєте ви правильних речей?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо (врешті-решт суть Царства Божого не в тому, щоб у вас була всяка) пожива й питво, (що вам подобається), але праведність, (тобто здатність знаходитися у правильному положенні перед Богом), і мир (у серці), і радість у Дусі Святім. – До Римлян 14:17, АМР

У Посланні до Римлян 14:17 наголошується на тому, що Боже Царство — це життя, сповнене праведності, миру й радості у Святому Дусі. Ми повинні ретельно досліджувати Боже Слово й старанно шукати Його Царства. Та попри цю настанову, багато людей все своє життя шукає що завгодно, тільки не Боже Царство. Коли мова заходить про праведність, мир і радість, вони й близько їх не мають, бо, на жаль, не шукають правильних речей.

Раніше я вважала, що, маючи благополуччя в матеріальному плані, я ні про що не турбуватимуся, і моє життя буде тихим, мирним і спокійним. Та, незалежно від кількості здобутих мною матеріальних цінностей, вони ніяк не могли принести мені справжній мир у серці. Адже останній приходить винятково завдяки єдності з Богом. Це вкрай важливо зрозуміти, бо, як на мене, більшість християн усе своє життя марнують, шукаючи неправильних речей, тоді як справжній найцінніший скарб міститься в Ісусі Христі.

То чого ви шукаєте сьогодні? Що для вас є найбільшим і найдивовижнішим скарбом? Матеріальні речі, врешті-решт, залишать вас із відчуттям невдоволеності й розчарування. Та якщо ви шукаєте Бога та Його праведності, миру й радості, то ви зможете повноцінно жити у цілковитому задоволенні, яке Бог хоче вам дати. Тож почніть шукати Його вже сьогодні!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я приймаю сьогодні рішення не шукати матеріальних речей, які все одно не принесуть мені щастя. Я волію бути одним цілим із Тобою, адже прагну Твоєї праведності, миру й радості.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon