Що таке віра?

Що таке віра?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…А праведна (людина, яка не йде на компроміси), житиме вірою (і вірністю) своєю. – Авакум 2:4, АМР

Віра — це слово, яке ми надзвичайно часто використовуємо у своєму житті. Однак іноді ми схильні надто ускладнювати його. Слово «віра» означає «довіра або цілковита впевненість у чомусь»; тоді як спільнокореневе слово «вірність», що походить від слова «віра», означає «відданість і лояльність».

Віра — це не якась величезна, складна концепція, над розумінням якої треба старанно попрацювати. Справжня віра в Бога — це просто визнання того, що послання про Ісусову смерть і Його воскресіння є абсолютною істиною. Вона приходить до нас, коли промовляємо: «Для мене ця істина не тільки має велике значення і є надзвичайно змістовною — я готовий заприсягти своїм життям їй на вірність».

За Біблією, праведна людина, яка не йде на компроміси, житиме за своєю вірою й вірністю. Святою й безкомпромісною можна назвати людину, що стала праведною завдяки Христовій смерті на хресті. Через віру ми стаємо праведними, і тоді Бог починає ставитися до нас як до Своїх улюблених дітей.

Сьогодні я закликаю вас повернутися до основ, початків віри. Знайте: вірячи в Ісуса Христа, ви стаєте праведними. Живіть за вірою в Бога, Який лагідно, ніжно простягає вам Свою руку й готовий прийняти вас і любити такими, які ви є.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я неймовірно вдячний за те, що можу довіритися Тобі і стати «праведною людиною, що не йде на компроміси». Сьогодні я приймаю тверде рішення жити за вірою в Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon