Як завжди йти прямою дорогою

Як завжди йти прямою дорогою

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Він спасіння ховає для щирих, мов щит той для тих, хто в невинності ходить, щоб справедливих стежок стерегти, і береже Він дорогу Своїх богобійних! Тоді ти збагнеш справедливість та право, і простоту, всіляку дорогу добра… – Приповісті 2:7-9

Прямуючи дорогою життя, вздовж усього шляху ми зустрічаємо духовні «знаки». Для того щоб завжди перебувати під Божою охороною й захистом, потрібно виконувати вимоги цих знаків, які підказують нам, що варто довіряти Богові, замість хвилюватися і бути хороброю людиною, замість боятися. Якщо ви зауважуватимете ці знаки й не ігноруватимете дороговказів, то вам буде легко йти своїм шляхом. Ви матимете надприродний захист, мир і радість, які може дати винятково Бог. Проте, не стежачи за знаками, не виконуючи їхніх вимог, ви помітите, як дорога потроху ускладнюватиметься, і ви вже не будете, як раніше, такі впевнені щодо своєї спроможності дійти до кінця. Можливо, ваше майбутнє почне викликати у вас занепокоєння, либонь, ви взагалі зійдете з прямого шляху.

Нам із вами не потрібно чогось боятися, адже Бог прагне захистити нас на життєвому шляху й випростати наші стежки. То навіщо непокоїтися й гаяти час, нехтуючи Господніми дороговказами, Його знаками та інструкціями? Це аж ніяк не вирішить проблем!

Будьте слухняні й мудрі: не ігноруйте Господніх знаків, розставлених на вашому життєвому шляху. Зауважуючи їх і дотримуючись Божих інструкції, ви прибудете неушкодженими до місця свого призначення.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені помічати духовні знаки, розставлені Тобою для мене на дорозі життя. Коли я бачитиму їх, то в жодному разі не ігноруватиму. Це допоможе мені безпечно йти за Тобою по життєвому шляху.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon