Іноді важливо зламатися

Іноді важливо зламатися

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тіштеся з того, (що ви) засмучені трохи тепер, якщо треба, всілякими випробовуваннями, щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото… на похвалу, і честь, і славу при з’явленні Ісуса Христа. – 1 Петра 1:6-7

Слово «зламаність», або «розбитість», може лякати деяких людей, але насправді це зовсім не погане слово. Господь не бажає зламати наш дух, та Він хоче розбити, зруйнувати наш зовнішній панцир, нашу так звану мушлю, тобто плоть, що заважає Йому діяти в нас і через нас. Бог воліє зламати в нашому серці такі речі, як гордість, бунтівний дух, егоїзм і надмірну незалежність. Господнє бажання — щоб ми цілком і повністю залежали від Нього. І в досягненні цілі інколи нам сприятимуть і страждання, й смуток.

Часом люди дивуються, коли їм доводиться проходити період випробувань або зазнавати страждань і труднощів на своєму життєвому шляху. Навіть вірно вивчаючи Слово Боже й корячись йому, ми не «застраховані» від життєвих негараздів. Іноді тільки через випробування й труднощі можна перевірити нашу віру на міцність і ретельно її очистити. Тож, опинившись у скрутному становищі, з радістю прийміть цей факт, адже складні життєві обставини можуть привести вас до справжньої зламаності. Бог прагне, щоб ми жили за Духом, а не за плоттю. І досягти цього набагато легше, коли дозволити Богові зламати будь-які грішні або егоїстичні наші звички чи хотіння, що заважають нам іти за Ним.

То чи маєте ви бажання бути ще ближче до Бога? Тоді не бійтеся зламатися перед Ним, бо це принесе чудові плоди в майбутньому.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я усвідомлюю, що іноді мені потрібно зламатися. Можливо, це буде не дуже зручно, та я благаю Тебе, зламай і викинь із мого життя все, що заважає мені наблизитися до Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon