Esi Stiprs Un Drošsirdīgs

Esi Stiprs Un Drošsirdīgs

“Esi stiprs un drošsirdīgs, ka tu turi un dari visu bauslību, ko Mozus, Mans kalps, tev ir pavēlējis.” (Jozuas 1:7)

Dievs vēlas, lai mēs piedzīvotu pilnīgu brīvību no bailēm. Viņš nevēlas, ka mums būtu jāmokās, un Viņš nevēlas, lai bailes mums neļautu ar pārliecību darīt to, ko Viņš ir pavēlējis. Kad klausāmies Dieva balsī, nevis bailēs, Viņš darbojas mūsu labā. Kad sevī sajūtam baiļu pilnas domas, tas ir mūsu ienaidnieks, sātans, kurš vienkārši mēģina novērst mūsu uzmanību no Dieva un Viņa gribas mūsu dzīvei. Būs daudzas reizes, kad jutīsim bailes, tomēr mēs varam izvēlēties uzticēties Dievam, un, ja nepieciešams, rīkoties, pat ja mums ir bail.

Jau pirms daudziem gadiem Dievs runāja uz mani par šo principu – rīkoties, pat ja ir bail. Sakot Jozuam – “Nebīsties!” – Viņš brīdināja viņu, ka bailes centīsies viņu apturēt no Dieva dotā aicinājuma. Dievs mudināja Jozua neļauties baiļu kontrolei, bet iet uz priekšu ar drosmi un pārliecību.

Ja jūtam bailes, pirmais, ko mums vajadzētu darīt, ir lūgt. Mums vajadzētu apņemties meklēt Dievu, līdz zinām, ka esam guvuši emocionālu un mentālu uzvaru pār bailēm. Tādejādi mēs koncentrējamies uz Dievu, nevis uz savām bailēm. Mēs slavējam Viņu par to, kas Viņš ir, izsakot savu pateicību par visu labo, ko Viņš ir darījis un dara joprojām.

Nākamreiz, kad sastopies ar bailēm, atceries – esi stiprs un drošs, un turpini iet uz priekšu Dieva gribā. Pat ja tev nākas turpināt rīkoties bailēs, dari to, nevis koncentrējoties uz bailēm, bet gan uz Dievu.


Dieva vārds šodienai: Seko Dievam, nevis baiļu balsij.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon