Kristū, kas dara tevi stipru

Kristū, kas dara tevi stipru

“Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.” — Filipiešiem 4:13

Filipiešiem 4:13 ir ļoti pazīstams Bībeles pants, kas bieži tiek citēts ārpus konteksta. Te teikts: “Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.” Tas gan nenozīmē, ka vari paveikt gluži visu, kas tev ienāk prātā, jo vienkārši tā vēlies. Šeit Pāvils ļoti konkrēti runā par spēku Kristū būt apmierinātam, neatkarīgi no ikdienas apstākļiem.

Es arī ticu, ka Dieva žēlastībā mēs spējam paveikt it visu, kas mums dzīvē jāizdara. Domāju, ka mums sevī vajadzētu attīstīt šādu domāšanas veidu. Ja tu uzticies Dievam, nekas tev nebūs par grūtu. Tu tiksi galā ar jebko, kas nāks tavas dzīves ceļā, jo Dievs apsola, ka nekad neuzliks mums vairāk, kā spējam panest un izturēt.

Lai kādi būtu tavi šodienas apstākļi, saglabā gaišu skatu. Pacel galvu, Dievs ir ar tevi. Pārstāj satraukties un bēdāties par visu to, ko nespēj mainīt vai ietekmēt.

Dievs vēlas, lai tu zinātu, ka Viņam tavai dzīvei ir ļoti personīgs plāns, un Viņš vēlas, lai tu to pieņemtu, nesalīdzinot ne sevi, ne savas dzīves plānu ar kāda citu. Uzticies, ka Dievs zina daudz labāk, kas tev ir vajadzīgs. Un Viņš zina to spēka mēru, ko tev ir dāvājis. Galu galā Viņš pazīst tevi labāk kā tu pats sevi!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu, lai mans piepildījums nāk no Tevis, nevis apstākļiem, kā par to liecina arī Pāvils. Katru dienu atklāj man, ka Tavs plāns manai dzīvei ir nevainojams un ka man nav par to jāsatraucas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon