Jeden Krok Raz Za Čas

Jeden Krok Raz Za Čas

… Ten, ktorý počal vo vás dobré dielo, aj ho [to dobré dielo] dokoná až do dňa Krista Ježiša. Filipanom 1:6

Keď hovorím o zahojení citových rán, rada hovorím o niekoľkých rôznofarebným šnúrkach do topánok, ktoré sú zviazané do uzla. Hovorím poslucháčom: „Toto ste vy, keď sa prvýkrát začne proces vašej premeny s Bohom. Všetci ste zauzlení. Každý uzol predstavuje iný problém vo vašom živote, ktorý vznikol z veci, ktorými ste prešli. Rozmotanie týchto uzlov a vyriešenie týchto problémov si môže vyžadovať trochu času a úsilia, takže sa nenechajte odradiť, ak sa to všetko nestane hneď.“

Ak chcete prijať uzdravenie a dostať do určitej oblasti celistvosť, musíte si uvedomiť, že uzdravenie je proces. Dovoľte Pánovi, aby sa s vami a vašimi problémami vysporiadal Jeho spôsobom a v Jeho načasovaní. Vašou úlohou je spolupracovať s Ním v akejkoľvek oblasti, ktorú si On vyberie, aby s ňou najprv začal jednať.

V našej modernej, instantnej spoločnosti očakávame, že všetko bude rýchle a jednoduché. Pán sa nikdy neponáhľa a nikdy sa nevzdáva. Niekedy sa vám môže zdať, že nerobíte žiadny pokrok. Je to preto, že Pán rozväzuje vaše uzly jeden po druhom. Počas tohto procesu sa učíme dôverovať Bohu a rozvíjame si s Ním blízky a dôverný vzťah. Boh vždy dokončí to, čo začne a vy uvidíte slobodu a víťazstvo vo svojom živote!


Nevzdajte sa!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon