Бережіться стороннього шуму

Бережіться стороннього шуму

Господь Бог Мені дав мову вправну… Він щоранку пробуджує, збуджує вухо Мені, щоб слухати, мов учні, (яких Він навчає). Господь Бог відкрив вухо Мені, й Я не став неслухняним, назад не відступив. —Ісая 50:4–5, АМР

Перший крок на шляху до здатності чути Божий голос полягає в тому, щоб повірити у власну спроможність на це — тобто це не є чимсь неможливим і недосяжним. Багато людей хоче почути Бога, насправді не очікуючи почути Його голос. Тому вони кажуть: “Я просто не здатен чути голос Бога; Він ніколи до мене не звертається”. Таки пророчими виявляються ці слова, бо люди справді не можуть чітко почути Бога, адже їм заважає дуже велика кількість “стороннього шуму”, який вони чують. Їхні вуха забиті багатьма повідомленнями, що приходять до них не від Господа. Отож їм надзвичайно важко розпізнати, що Бог насправді їм каже.

Богові немає жодного сенсу звертатися до нас, якщо не віримо у свою здатність Його почути. Диявол — брехун і батько брехні — не хоче, аби ми повірили в те, що можемо розчути Божий голос, тому посилає до нас маленьких демонів, які вдень і вночі обманом намагатимуться переконати нас у нашій неспроможності. Проте ми можемо їм відповісти: “У Біблії написано, що Бог дав мені здатність чути Його й підкорятися Йому” (див. Псалом 39:7). Власне цим я хочу показати, що, згідно з Божим Словом, кожна віруюча людина спроможна чути Бога, виконувати Його Слово й прислухатися до спонукань Святого Духа.

Ісус завжди, хай де перебував, чітко чув голос Свого Отця. Багато людей, що стояли навколо Ісуса, коли Бог звертався до Нього, чуло тільки те, що їм здавалося громом (див. Іван 12:29). Тож принагідно хочу порадити: коли вам важко почути голос Бога, щодня проголошуйте, що маєте таку здатність. А проголошення того, у що вірите всім своїм серцем, сприятиме оновленню вашого розуму. Відтак ви почнете очікувати того, що ось-ось почуєте голос Бога.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Замість відчувати тиск через неспроможність почути голос Бога, просто почніть вірити, що Він ось-ось звернеться до вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon