Бог вдовольнить ваші прагнення

Бог вдовольнить ваші прагнення

Як олень прагне до джерела води, так душа моя прагне до Тебе, Боже. Моя душа спрагнена Живого Бога. —Псалом 41:2-3, УТТ

Багато років я ходила в церкву й щиро любила Бога, навіть не здогадуючись про те, що Він хоче зі мною розмовляти. Повірте, я виконувала всі релігійні правила й настанови, не пропускала жодного релігійного свята й щонеділі приходила в зібрання. Я справді старанно виконувала все, чого мене навчили на той час, але, як виявилося, цього було недостатньо, щоби вдовольнити мою тугу за Богом. Я могла б кожну хвилину свого життя провести у церкві або на групі з вивчення Біблії, але це все одно не втамувало б моєї спраги й не вдовольнило б мого бажання до більш глибоких стосунків із Господом. Мені потрібно було поговорити з Ним про своє минуле й почути Його підбадьорення щодо майбутнього. Біда в тому, що ніхто не сказав мені про Господнє бажання спілкуватися зі мною особисто, і не підказав способу, за допомогою якого я могла втамувати свою духовну спрагу.

Хочу наголосити, що, тільки читаючи Біблію, я дізналася про бажання Бога звернутися до нас і вдовольнити наше прагнення опинитися в Його присутності й поспілкуватися з Ним. Господь має план для нашого життя — план, що приведе нас до миру й задоволення. Також Він бажає, щоб ми здобули пізнання й розуміння Його волі, завдяки Його надприродному керівництву в нашому житті.

Богові небайдуже все, що стосується вас. Його досконалий план полягає в тому, щоб особисто брати участь у всіх подіях вашого життя. Пізнання цієї істини й віра в неї докорінно змінили моє життя: воно перестало бути суцільним виконанням релігійних зобов’язань і перетворилося на захопливу пригоду.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Сьогодні під час спілкування з Богом хоча б трохи помовчіть! Посидьте в тиші й прислухайтеся до того, що Бог хоче вам сказати.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon