Бог звертається до нас несподівано

Бог звертається до нас несподівано

Ти мій плач обернув мені на спів, Ти роздер на мені верету, а підперезав мене радістю. —Псалом 29:12, УТТ

Якогось одного п’ятничного ранку в лютому 1976 року я почувалася пригніченою, розчарованою й пониклою. Я намагалася зробити все, чого від мене вимагала моя церква, і чого, як мені здавалося, вимагав від мене Господь. Та попри це, здавалося, що в мене нічого не виходить. Це мене дуже засмучувало, гнітило й буквально придушувало. Я усвідомлювала: щось у своєму житті я маю змінити, проте, ще не розуміла, що саме. Я розуміла, що я перебуваю в пошуку, але чого саме — було для мене загадкою. Отже, того ранку я молитовно звернулася до Бога й сказала, що більше так не можу. Повірте, я ніколи не забуду, як промовила тоді: “Боже, мені чогось бракує. Я не розумію, чого саме, але чогось-таки мені не вистачає”. І як не дивно, Господь відказав, як мені тоді здалося, досить гучним, добре чутним голосом, назвавши мене на ім’я й повівши розмову про терпіння. Тієї миті я чітко збагнула, що Він обов’язково зарадить у моїй ситуації. Пізніше того самого дня, коли я сиділа у своїй автівці, Ісус наповнив мене такою присутністю Свого Святого Духа, якої я ніколи раніше не відчувала. Ось як я можу описати це відчуття: мені здалося, ніби хтось вилив рідку, гарячу любов просто в моє серце. Я відразу ж відчула, як невідомі мені раніше мир, радість і любов над міру наповнили мене й почали буквально виливатися через край. Потому всі навколо помітили позитивні зміни в моїй поведінці, оскільки я почала любити інших людей так, як ніколи раніше не любила.

Підсумовуючи всі події, зазначу, що, прокинувшись того дня, я почувалася, наче все в моєму житті добігає жахливого, сумного й неминучого кінця. Та вже ввечері лягаючи спати, я була твердо впевнена, що все в моєму житті тільки починається. Бог часто діє саме таким чином: Він звертається до нас і рухається в нашому житті несподівано. Ніколи не втомлюйтеся чекати на Бога й довіряти Йому, адже саме сьогодні може стати тим днем, коли Він зробить у вашому житті щось несподіване.

Господь прагне збагатити ваше життя чимсь великим, надзвичайним і вагомим. Тож відкрийте для Нього своє серце ще більше, ніж раніше. Попросіть Його змінити вас і ваше життя так, як Він вважає за потрібне.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Можливо, сьогодні — саме той день, коли Бог зробить у вашому житті щось несподіване.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon