Божа любов сильніша

Божа любов сильніша

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім! – До Римлян 8:39

Слово «кривда» означає «несправедливий вчинок, шкода, неправда». Наслідки будь-якої кривди можуть бути досить довготривалими і надзвичайно руйнівними. Багатьом скривдженим людям більше так і не вдається спам’ятатися, відновити душевний спокій і емоційну рівновагу.

Існує кілька видів кривди: сексуальна, емоційна, словесна й фізична. Незалежно від виду або форми кривди, її наслідки завжди украй жахливі. Вона заважає постраждалому бути повноцінним членом соціуму, перешкоджає йому в прийнятті Божої любові, а також заважає здобути праведність, мир і радість, що є атрибутами Його Царства.

Я добре розумію це, адже впродовж усього дитинства я постійно зазнавала кривди. Та, на щастя, я не тільки усвідомлюю силу кривди — я знаю й твердо впевнена, що Божа любов сильніша за все, що є в цьому світі. Завдяки ній моє минуле більше не повинно впливати на моє майбутнє. Тож коли вас скривдили, усвідомте вже сьогодні, що Богові ви не байдужі. Ніщо не відділить вас від Його любові. Господь зробив усе можливе, щоб звільнити вас від минулого і дати змогу жити для Бога, виконуючи Його чудовий план для вашого життя. В Ісусі ви маєте надію на нове, краще життя. Чи ви готові вже сьогодні прийняти Його любов?

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу подіям зі свого минулого дати дозвіл завадити мені виконати Твій план і Твою волю для мого життя. Наповни мене вже сьогодні Своєю любов’ю, щоб я міг отримати зцілення й звільнитися від наслідків минулої кривди.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon