Важку роботу дозвольте виконувати Богові

Важку роботу дозвольте виконувати Богові

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви. – Іван 15:5

Один із найголовніших принципів, яких я навчилася в житті, полягає в тому, що важку роботу й складні завдання я повинна дозволити виконувати Богові. Досить часто ми бачимо, що з нами не так, і намагаємося виправити це власними силами, та їх завжди бракує. Ісус сказав у Євангелії від Івана 15:5: «…без Мене нічого чинити не можете ви».

Ми щосили можемо намагатися бути самодостатніми, але в будь-якому разі нам доведеться дозволити Богові вилити на нас благодать і наділити спроможністю зробити те, що ми повинні зробити. Сила волі й рішучість сприятимуть нам у тому, щоб почати діло, та зазвичай їх на довго не вистачає, і як результат — ми, знесилені, змучені й кволі, опиняємося посеред безладу, який самі зчинили.

Нам вдасться навчитися насолоджуватися життям, яке дав Ісус, померши на хресті, якщо запросимо Бога в кожну сферу нашого життя. Ісус закликав: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Матвій 11:28). Не таким чином ми створені, щоб функціонувати без Бога. А з Ним, навпаки, ми спроможні здолати будь-яку погану або згубну звичку, прикладом, таку як переїдання, наркотична залежність, невміння управляти часом, гнів тощо. Адже Ісус сильніший за будь-яку вашу проблему чи найбільш руйнівну звичку.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що без Тебе я — ніщо, тому запрошую Тебе у кожну сферу мого життя. Я всю тяжку працю й складні завдання дозволяю виконувати Тобі, тоді як сам йтиму за Тобою і щоденно довірятиму Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon