Візьміть відповідальність за своє щастя

Візьміть відповідальність за своє щастя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я знаю, немає нічого… кращого, як тільки радіти й робити добро у своєму житті. – Екклезіяст 3:12

Один із найголовніших уроків, які я засвоїла у своєму житті, полягає в тому, що абсолютно неправильно розрахувати на когось, щоби бути щасливою. Бог подарував нам можливість брати на себе відповідальність за власне щастя. Надзвичайно багато людей не може бути щасливими, якщо тільки хтось поряд з ними не поводитиметься певним чином, або якась ситуація не вирішиться так, як їм того хочеться. Тому, на жаль, їхнє щастя кожного дня залежить від інших людей або ситуацій, тоді як насправді Бог хоче, щоб вони черпали своє щастя в Ньому.

У моєму житті був такий час, коли я починала жаліти себе, якщо Дейв ішов грати в гольф наступного дня після якоїсь нашої конференцій. Я мріяла, щоб пішов по крамницях за покупками або залишився дома разом зі мною подивитися фільм. Та врешті Бог чітко показав мені, що ми з чоловіком відпочиваємо й розслабляємося по-різному.

Це лише один приклад, коли насправді ми дуже часто покладаємо нереалістичні очікування на людей, розраховуючи, що вони зроблять нас щасливими. Бог прагне, щоб ми перш за все покладалися на Нього і черпали своє щастя винятково в Ньому.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, моє щастя не залежить від інших людей або ситуацій — тільки від Тебе. Покажи, будь ласка, чи є в мене нереалістичні очікування, і допоможи взяти на себе відповідальність за своє власне щастя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon