Віра й Божа ласка

Віра й Божа ласка

Від Господа кроки людини, а людина — як вона зрозуміє дорогу свою? —Приповісті 20:24

Коли ми з Дейвом відчули Боже спонукання щодо випуску своїх власних телепрограм, то почали рухатися в цьому напрямку з вірою. Повірте, у нас нічого не вийшло би без грошей, тож моїм найпершим кроком стала масова розсилка листів усім, хто був у нашому списку. Далі я попрохала друзів і партнерів нашого служіння допомогти нам матеріально, надіславши пожертви на створення й випуск нашої телепрограми. Ми відчули, що Бог поклав нам на серце певну суму грошей, потрібну для того, аби розпочати цей проєкт, — саме її ми отримали завдяки щедрим пожертвам наших партнерів.

Настав час для наступного кроку. Нам був потрібен продюсер, і його ми отримали від Бога. Один чоловік спробував влаштуватися в наше служіння на посаду телепродюсера за три місяці до того, як Бог звелів нам іти на телебачення. Оскільки тоді ми ще не випускали власної телепрограми, то, звісно, відмовили йому в працевлаштуванні. Коли ж настав слушний час, ми згадали про цього чоловіка й усвідомили, що Бог покрив нашу нужду ще до того, як ми її усвідомили.

Отож ми рухалися далі… і наступним кроком стало придбання ефірного часу на кількох каналах, щоб випускати нашу програму раз на тиждень. Оскільки телепрограми виявилися прибутковими, і ми побачили, що вони приносять плід у житті багатьох людей, у нас з’явилася ідея придбати більше ефірного часу. Врешті-решт наша програма почала виходити на телебаченні щодня, і зараз вона дійсно щоденно транслюється по всьому світу, сподіваюсь, допомагаючи мільйонам людей мати повноту радості життя.

Власне цим я хочу показати, що Господь вів нас із Дейвом за Собою поступово, крок за кроком, як вестиме й вас. Кожного разу, коли ми ступали черговий крок за вірою, Бог давав нам Свою ласку. Томі принагідно раджу вам очікувати від Бога Його ласки. Господь уже знає про ваші потреби і, без сумніву, має для вас відповідь. Тож тільки-но страх постукає у двері вашого життя — зустрічайте його з вірою, тоді будь-яке діло вам буде до снаги.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте впевнені в тому, що Бог веде вас за Собою і дає Свою ласку.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon