Дар говоріння іншими мовами

Дар говоріння іншими мовами

А іншому… різні (невідомі) мови… —1 до Коринтян 12:10, АМР

Сьогодні ми торкнемося поняття церкви як Тіла Христового. Зауважимо, що в деяких частинах вселенської церкви — Тіла Христа — одні віруючі відомі тим, що рухаються в дарах Святого Духа більше, ніж, наприклад, інші, які набули трохи відмінного духовного досвіду. У деяких церквах регулярно проповідується про хрещення й дари Духа, тому й люди часто рухаються в цих дарах. На відміну від попередніх церков існують такі, де взагалі про це не проповідується, і тому прихожани й члени таких церков навіть не знають про існування й доступність дарів для всіх християн навіть у наш час. Про них, без сумніву, багато написано у Святому Письмі, і тому дари — це тема, яку мають вивчати й досліджувати всі віруючі в Ісуса Христа.

Дар говоріння іншими мовами — це здатність говорити духовною мовою, зрозумілою тільки Богові. Людина, яка говорить, і той, хто її слухає, — і гадки не мають, про що йдеться. Насправді цей дар є дуже корисним для особистої молитви й спілкування з Богом. Коли ж ідеться про загальну молитву, то користь від дару говоріння іншими мовами виявляється лише тоді, коли супроводжується іншим духовним даром — тлумачення мов (див. 1 до Коринтян 14:2, 27–28). Зневага до дарів Духа може вберегти нас від надмірного зловживання ними, що іноді має місце в деяких церквах, однак, з іншого боку, вона закриває перед нами двері до численних благословень, конче потрібних людям у їхньому повсякденному житті.

Отож я можу сказати, як і апостол Павло у 1 доКоринтян14:18, що також маю дар говоріння іншими мовами й надзвичайно вдячна за нього Господу. Я добре вмію й багато розмовляю іншими мовами, бо це підсилює мене з духовної точки зору; це допомагає мені розвинути більш близькій особисті стосунки з Богом; до того ж це робить мене спроможною краще чути Його голос. Звісно, апостол Павло говорив іншими мовами. Усі 120 учнів Ісуса, що сповнилися Святого Духа в День П’ятидесятниці, отримали дар говоріння іншими мовами. Решта людей, що були хрещені Святим Духом і про яких згадується в Діяннях, також заговорили іншими мовами. Тож постає питання: чому ми з вами не можемо рухатися в тому самому духовному дарі, що й вони?


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте готові прийняти дари Святого Духа й ніколи не зневажайте чогось нового, про що ніколи раніше не знали й не чули.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon