Домівка для Божого Духа

Домівка для Божого Духа

(Молюся,) щоб Христос через віру (по-справжньому) замешкав, (оселився, почав жити й знайшов домівку) у ваших серцях… —До Ефесян 3:17, АМР

Якщо ви народжені згори, то, сподіваюся, вам відомо, що Ісус живе всередині вас завдяки силі Святого Духа. Однак питання в наступному: чи зручно Богові мешкати всередині вас? Чи почувається Він як у Себе вдома, коли перебуває у серці вас? Хоча Божий Дух і мешкає у вашому серці, останнє може бути оселею не тільки для Нього — також у серці можуть знаходитися й інші речі: страх, гнів, ревнощі, нарікання й скарги.

Одного дня Бог показав мені, як Йому живеться в серці людини, де, окрім Нього, також присутні скарги, нарікання, ремствування й неспокій. Уявіть, що ви приходите до своєї подруги в гості, і вона каже вам: “О, заходь скоріше! Я приготую тобі чашку кави. Влаштовуйся зручніше й почувайся як удома”. Та за якісь пару хвилин ви вже чуєте, як вона починає кричати на свого чоловіка. І ось вони вже удвох горланять і сваряться, незважаючи на вас, просто у вас на очах. Чи зручно вам буде спостерігати за їхньою суперечкою?

Хочу зазначити, що за бажання бути зручною “домівкою” для Господнього Духа, ми повинні покинути все, що змушує нас забувати про Його присутність у нашому житті чи ображає Його. Тож припинімо бурчати, не дозволяймо суперечкам і хвилюванням наповнювати наші серця, утримуючи в них непрощення. Натомість стежимо за тим, щоб наша внутрішня людина займалася справами, що догоджають Богові і вшановують Його присутність у нашому житті. Хвала й подяка мають наповнювати наші вуста. Прокидаючись щоранку, нехай нашими першими словами будуть: “Доброго ранку, Господи. Я хочу, щоб сьогодні у моєму серці Ти почувався комфортно як удома, щоб Тобі було приємно й зручно”.

І наостанок, усім потрібно пильнувати за станом власного серця, адже останнє є домівкою Бога, Його оселею. Дивлячись на свою внутрішню людину, ми споглядаємо святу землю, на якій Бог вирішив побудувати Собі помешкання. Відтак влаштуймо для Нього зручну й затишну домівку.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Пильнуйте, щоб Господньому Духові було приємно й зручно мешкати у вашому серці.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon