Духовна сила

Духовна сила

Як може один гнати тисячу, а два проганять десять тисяч, коли то не те, що їх продала їхня Скеля, і Господь видав їх? —Второзаконня 32:30

Я вже згадувала в одному з попередніх розділів про те, що Бог відповідає на молитву згоди, коли люди, що вдаються до неї, вже й так своє повсякденне життя провадять у єдності, взаєморозумінні й злагоді. Він так цінує тих, хто готовий платити високу ціну за життя в згоді й гармонії, що, по суті, обіцяє їм: “Коли ви збираєтеся разом і починаєте молитися, Моя сила виливається на вас. Вона буде така потужна, що ви неодмінно отримаєте прорив — навіть не сумнівайтеся. Я обов’язково виконаю ваше прохання”.

Єдність має таку величезну силу, бо діє за принципом примноження, замість додавання. Ось чому в наведеному вище вірші сказано, що одна людина спроможна прогнати тисячу, а дві — десять тисяч. Якби згода діяла за принципом додавання, то одна людина могла б прогнати тисячу, а дві — дві тисячі. Але єдність приносить у наше життя Божі благословення — а останні завжди приносять із собою примноження. Саме тому справжня молитва згоди є потужною, могутньою силою в духовному світі. Коли ми, розділені й роз’єднані, стаємо слабкими, тоді як зближення й об’єднання робить нас сильними. Без сумніву, та сила, що нам доступна, варта зусиль, потрібних для підтримання єдності й гармонії. Незважаючи на те що роблять усі навколо, тримайтеся свого шляху, і тоді Бог неодмінно вас благословить.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вам не вдасться змусити людей, що вас оточують, діяти в згоді, та принаймні ви спроможні не дозволити їм засмутити й зупинити вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon