Кожен день — це новий початок

Кожен день — це новий початок

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Це день, що його створив Господь, радіймо та тішмося в нім! – Псалом 117:24

Бог прагне, щоб ми раділи посеред свого звичайного, повсякденного життя — навіть у найнесприятливіші часи.

У моєму житті був період, коли я страшенно боялася того, що принесе мені кожен новий день. Я не могла думати ні про що інше, окрім своїх життєвих обставин. Як ми з Дейвом будемо сплачувати рахунки? Як нам встигнути зробити все, що мусимо зробити? Іноді я воліла накинути ковдру на голову й навіть не вилазити з ліжка. Мене настільки сильно охоплювала тривога, я була такою спантеличеною, що зовсім забувала про головне: кожен новий день Бог створив для того, щоб я могла ним насолоджуватися.

Кожнісінький день нашого життя сповнений різноманітних ситуацій, які можуть нас засмутити, прикладом, загублені ключі від автомобіля чи затор на дорозі. Та попри все це, мусимо прийняти рішення зберігати мир у серці й тримати ситуацію під контролем. Припинивши постійно розмірковувати про себе й свої обставини, натомість зосередившись на Богові й на тому, як можна любити інших людей, ми підтримаємо в своєму серці ставлення, що принесе Йому славу й дасть нам можливість сприймати кожен наступний день як новісінький, захоплюючий подарунок від Господа.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за чудовий подарунок — новий день. Замість зосереджуватися на сумних життєвих подіях, яких просто неможливо уникнути, я роблю вибір зберігати мир у серці, радіти в Тобі й тішитися в цьому новому дні!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon