Коли важко молитися за інших

Коли важко молитися за інших

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Благословляйте тих, хто вас проклинає, (проголошуйте благословення і Божу прихильність над їх життям) і моліться за тих, хто кривду вам чинить, (ображає вас, робить вам боляче і використовує вас). – Лука 6:28, АМР

Як ви реагуєте, коли хтось ображає ваші почуття? Чи дозволяєте ви цій образі вкрасти у вас мир і радість? Чи виходять ваші емоції з-під контролю, коли раптом це трапляється?

В Євангелії від Луки 6:28 читаємо про те, що нам слід робити, коли люди завдають нам болю, кривдять чи ображають нас: ми повинні молитися за них і благословляти їх. Зазвичай ми не схильні «проголошувати благословення і Божу прихильність» над життям своїх кривдників. Та велика Божа мудрість вища за нашу людську, і хоча нам це не здається «правильним», саме так ми й повинні чинити. Прикладом, я готова покірно зробити це й сказати: «Господи, насправді мені якось не хочеться благословляти людей, які мене образили й скривдили, та в будь-якому разі я молюся з вірою, щоб Ти благословив їх, адже саме Ти наказуєш мені благословляти їх і молитися про Твою прихильність до їхнього життя».

Рішення молитися за таких людей — це найскладніше з того, про що Бог нас прохає, особливо, коли вважаємо, що наш кривдник, далебі, аж ніяк не заслуговує на наше прощення. Однак Бог чітко наказує нам пробачати. І, прийнявши рішення йти шляхом прощення, ми отримаємо мир і радість, які приходять винятково тоді, коли ми коримося Божому Слову. Якщо ми слухняні Богові, то Він допомагає нам здолати будь-який біль та образи і почати насолоджуватися життям ще більше, ніж раніше.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, мені важко, та я молюся за своїх кривдників і благаю Тебе, благослови їх. Допоможи мені відпустити свою образу й пробачити людям, які завдали мені болю.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon