Моліться в Його ім’я

Моліться в Його ім’я

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, (що є уособленням усього, хто Я Є), Він дасть вам… Просіть і отримаєте, щоб повна була ваша радість, (щастя і задоволення). – Іван 16:23-24, АМР

Знаєте, коли наш наймолодший син ще вчився у школі, у нас із Дейвом були люди, які залишалися з ним вдома і доглядали його, допоки ми перебували у поїздці. І для того щоб люди, які піклувалися про нього за нашої відсутності, прикладом, могли звернутися у медичний заклад чи за потреби отримати ліки для нього, нам як батькам довелося підписати офіційний документ. В ньому вказувалося, що вони мають повне право в буквальному сенсі використовувати наше ім’я для прийняття рішень, які стосуються нашої дитини.

Те саме Ісус зробив як для Своїх учнів, так і для всіх, хто вірить у Нього. Ісус запевнив нас, що Бог відповість нам, якщо молитимемося в ім’я Ісуса. Ось які повноваження ми з вами отримали завдяки Його імені!

Ісусове ім’я займає місце Ісуса, тобто Його ім’я представляє Його інтереси. Нашу молитву в Його ім’я можна представити, як Його молитву замість нас до Бога-Отця. Цей привілей іноді здається нам надто дивовижним — часом нам навіть прийняти його важко! Та, незважаючи на відчуття, ми спроможні вірити в нього, бо маємо Святе Письмо, що підкріплює нашу віру. Тому використовуйте силу імені Ісуса і застосовуйте свої повноваження, щоб долати будь-яке зло і приносити Божі благословення у цей грішний світ.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я сміливо звертаюся до Тебе в молитві в ім’я Ісуса, бо знаю, що Ти чуєш мене і завжди готовий мені відповісти. Дякую Тобі за цей дивовижний привілей — здатність молитися в ім’я Твого Сина Ісуса Христа.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon