Моліться й будьте слухняні

Моліться й будьте слухняні

Боже мій, я забажав виконати Твою волю і Твій закон у глибині мого серця. —Псалом 39:9, УТТ

Так вже сталося, що впродовж багатьох років я хотіла, щоб Бог звертався до мене, але при цьому намагалася вибирати, в чому коритися Йому, а в чому — ні. Я хотіла й виконувала Його веління, якщо це було легко й здавалося мені гарною ідеєю. Однак раптом мені не подобалося почуте від Бога, і я відразу вдавала, що це був не Бог!

Повірте, дещо зі сказаного вам Богом, буде вкрай захоплюючим, тоді як інше — зовсім навпаки. Проте це не означає, що все, почуте вами від Бога, не допомагатиме вам на добре, якщо ви просто підкоритеся Йому. Прикладом, почуй ви від Бога, що маєте перед кимсь вибачитися за грубе поводження, тож не сперечайтеся: “Але ця людина також грубо зі мною повелася!” Якщо у відповідь на кожне слово від Бога, що вам не подобається, ви вигадуватимете виправдання, то виходить, ви помолилися, отримали від Нього відповідь і були неслухняними, не підкорившись Його волі.

Згадуючи понад три десятиліття, протягом яких я жила з Богом і мала власне служіння, можу стверджувати, що єдиним поясненням успішності останнього було наше вміння молитися, чути голос Божий й виконувати Його повеління. За всі ці роки мого невпинного пошуку Бога й виконання Його повелінь і настанов, я понад усе намагалася просто молитися й підкорятися Йому. Такий підхід не завжди був популярним, але, безперечно, вкрай дієвим. Отже, за бажання виконати Божий задум і Його план для вашого життя, прислухайтеся до моєї поради, що вам у цьому допоможе: моліться й будьте слухняні. Бог наділив вас здатністю робити те й інше, і невпинно трудячись у цьому напрямку, ви завжди перебуватимете в самому центрі Його волі для вашого життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Моліться. Слухайте Бога всім своїм серцем. Виконуйте почуте від Нього.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon