Навчіться прохати

Навчіться прохати

Але нехай (кожен) просить із вірою (і впевненістю), без жодного сумніву (й не вагаючись). —Яків 1:6, АМР

Якщо почитати Послання Якова з Нового Заповіту, то можна помітити, що Яків починає своє звернення з розповіді про те, як правильно розбиратися з життєвими труднощами, проблемами й випробуваннями. Існує як природний спосіб розв’язання всіх цих питань, так і духовний.

У Посланні Якова 1:5–6 апостол, по суті, каже: “Якщо у вас виникла проблема, то спитайте в Бога, що вам слід робити”. Можливо, ви одразу й не почуєте у відповідь Його голосу, не отримаєте Його поради негайно. Проте, спитавши з вірою, ви помітите, одну річ: допоки ви займатиметеся своїми звичними буденними справами, Божа мудрість, що є надприродною й перевершує всі ваші природні знання, почне діяти в вас і через вас.

Варто зауважити, що у Псалмі 22:2 йдеться про те, що Бог попровадить Свій народ на зелені пасовиська й до тихих, спокійних вод. Інакше кажучи, Господь завжди приведе нас у мирне й безпечне місце, якщо ми шукатимемо Його.

Отже, прочитайте ще раз наш вірш на сьогоднішній день. Принагідно хочу звернути вашу увагу на те, що маємо навчитися прохати Бога про все з вірою. Дуже часто ми не отримуємо допомоги, бо насправді не просимо про неї. Святий Дух — джентльмен; Він завжди чекає на наше запрошення втрутитися й зарадити в нашій ситуації. Тож не варто щось додумувати чи припускати; просто відкрито прохаймо Бога про все з вірою в серці!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Маєте в чомусь потребу — просто попрохайте про це Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon