Наполегливість приносить гарні плоди

Наполегливість приносить гарні плоди

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І кожен, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі, той багатократно одержить і успадкує вічне життя. – Матвій 19:29

Коли ми з Дейвом тільки починали будувати своє власне служіння, то пройшли через багато складних випробувань. Мені довелося добряче попрацювати над своїм ставленням. Ми обидва мусили працювати над своїм шлюбом і вчитися управлінню своїми фінансами.

Впродовж шести років я купувала собі шкарпетки й нижню білизну на гаражних розпродажах. Ми жили як жебраки в той самий час, як я вчила людей про Божу щедрість і здатність забезпечити нас усім потрібним! Окрім того, у ті часи вважалося, що жінки не повинні проповідувати в церкві. Тому ми втратили багатьох друзів, а деякі наші родичі взагалі не хотіли мати з нами нічого спільного. Нам було надзвичайно важко, й час від часу мені приходило на думку все кинути й здатися. Але сьогодні я дуже рада, що встояла, що прийняла рішення триматися за Бога, адже по всьому світу є люди, життя яких змінилося завдяки тому, що Бог зробив через наше служіння.

У дев’ятнадцятому розділі Євангелія від Матвія, читаємо, що іноді нам доведеться покинути навіть «важливі» речі, щоб іти за Ним. На той час ми не мали всього, чого, на нашу думку, потребували, та наші втрати окупилися сповна.

Будьте наполегливі, стійкі й завзяті у своїх стосунках із Богом, навіть коли вам дуже важко. Зосередьтеся тільки на Господові — це винагородиться сповна, коли ви здобудете перемогу, яку Він уже приготував для вас.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, іноді мені досить важко бути наполегливим і стійким, але я знаю, що ці якості принесуть гарні плоди. Дякую Тобі за те, що даєш мені силу, таку потрібну для того, щоб не припиняти руху вперед. Я йтиму за Тобою завжди, бо Ти — єдиний, Хто має для мене значення у цьому житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon