Настав час змін

Настав час змін

Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню, і зміняємося в той же образ від слави на славу, як від Духа Господнього. —2 до Коринтян 3:18

Автор наведеного вище вірша чітко розкриває, що нам потрібно для того, аби побачити, які зміни Бог хоче впровадити в наше життя. Коли Боже Слово й Божий Дух пліч-о-пліч діють у нашому житті, це сприяє нашій здатності визначити, що саме Бог хоче змінити в ньому.

Думаю, це очевидно — кожному, хто приходить до Христа, конче потрібні зміни в житті. Звісно, ми ж не хочемо залишатися колишніми, тобто такими, як були до зустрічі з Ним, чи не так? Ми можемо й повинні прагнути змін, але поряд із цим маємо усвідомити, що не спроможні змінити самих себе. Нам слід щиро вірити в те, що Святий Дух Своєю силою звернеться до нас, покаже, які зміни потрібно впровадити, а потім Свого часу здійснить їх у нашому житті. Також ми, віруючі люди, маємо тісно співпрацювати з Господом у цьому напрямку — допомагати Йому безперешкодно здійснювати задуману роботу, пам’ятаючи, що тільки Він здатний змінити нас. Дуже часто Святий Дух звертається до нас і розкриває, які саме зміни Він хоче принести в наше життя. Отже, мусимо пильнувати, щоб наше серце було чутливим до Його голосу, а ми самі були готові співпрацювати з Ним у цьому кропіткому й трудомісткому процесі змін “від слави на славу”.

Наостанок поділюся одним зі способів, за допомогою яких Бог звертається до нас, почавши діяти в нашому житті. Його суть у тому, що, засмутивши Господа якимсь своїм вчинком або почавши робити те, що Його розчаровує, ми обов’язково відчуємо дискомфорт у дусі. Щоразу, коли Святий Дух хоче щось змінити в нас або в нашій поведінці, ми повинні повністю підкоритися — це дозволить Йому почати діяти в нашому житті. Просто скажіть: “Нехай буде Твоя воля, Господи, а не моя”.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Довіряйте Святому Духові й моліться, щоб Він здійснив у вашому житті всі потрібні зміни.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon