Не бійтеся

Бо Я Господь, Бог твій, що держить тебе за правицю й говорить до тебе: Не бійся, Я тобі поможу! Ісая 41:13

Іноді, у спробах іти за Святим Духом ми стикаємося з протистоянням. Найчастіше воно приходить до нас у вигляді страху — і не лише страху перед чимось великим, як, наприклад, стихійне лихо, жахлива хвороба, якась катастрофа. Також ми можемо зустрітися з ним у вигляді занепокоєння, хвилювання й неспокою перед повсякденними, звичайними ситуаціями. Диявол навіть намагається змусити нас боятися сміливих молитов, на кшталт до Бога ми повинні приходили винятково зі страхом у серці замість віри.

Не повірите, але деякі люди щодня відчувають підсвідомий страх із будь-якого приводу. Тому вони кажуть: “Боюся, знову спізнюся на роботу через усі ці нестерпні дорожні затори”, або: “Боюся, що знову спалю печеню”, або: “Боюся, що під час суботнього футбольного матчу знову піде дощ”. Ці щоденні побоювання насправді незначні, проте вони все одно є різновидом страху, бо заважають людям чути голос Бога, натомість змушуючи зосереджуватися на власних тривогах і хвилюваннях. Замість дозволяти ворогові докучати нам дрібницями й отруювати наше життя безглуздим, постійним занепокоєнням, ми повинні завжди молитися й довіряти Богові.

Мій життєвий девіз звучить наступним чином: “Моліться про все й нічого не бійтеся”. Якщо ми прагнемо кожного дня розмовляти з Богом і чути Його голос, то принаймні маємо агресивно протистояти різним незначним хвилюванням, що переростають у звичний спосіб мислення. А останні аж ніяк не сприяють нашій молитві з вірою. Святий Дух бажає допомогти нам у цьому, тому ми повинні прохати Його про певні підказки. Вони стосуються звільнення від хибних звичок і вироблення позитивного ставлення, що допоможе нам постійно, впродовж усього дня перебувати на зв’язку з Богом. Наш дозвіл Святому Духові вести нас за Собою скерує наші молитви і наділить нас здатністю чути Божий голос — відтак це стане для нас таким же простим і природним, як звичка вільно дихати.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Моліться про все й нічого не бійтеся.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon