Не спиняйте потоку живої води

Не спиняйте потоку живої води

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Хто вірує в Мене, як каже Писання (тобто покладається на Мене, довіряє Мені й залежить від Мене), то відкриються джерела і ріки живої води (безперервно) потечуть із утроби його. – Іван 7:38, АМР

Якщо ми віримо в Христа, то Святий Дух мешкає всередині нас і постійно перебуває в нашому дусі. Він — наче ріка вічного життя, що тече в нашому серці. Вона є дивовижним даром, який Бог дав кожному з нас без винятку. Ця ріка приносить нам добре здоров’я, позитивний світогляд, щедре ставлення й уміння пробачати. Однак багато людей спинили в собі цю ріку. Вони завжди незадоволені й розчаровані, тож, хоч би що вони робили й хоч би чим займалися, в них ніяк не виходить досягти омріяного успіху. Роки постійної зневаги перетворили потужну ріку на маленький струмочок. Можливо, ви знайомі з такими людьми? Чи нагадує вам ця картина ваше власне життя?

Запевняю, доки ви не розчистите свою ріку й не звільните цей потік від сміття, доти все у вашому житті вам даватиметься важко й не приноситиме ніякого задоволення, радості або втіхи. Та жива вода, яка має вгамувати вашу внутрішню жагу, як ніщо інше в цьому світі, напоїти вашу спраглу душу, так і залишиться для вас чимсь далеким і недосяжним.

Прийміть сьогодні рішення більше не страждати, не боротися й не волочити ніг по багнюці висушеного гирла. Попрохайте Бога допомогти вам розчистити греблю. Він обов’язково покаже вам, що блокує вільний потік води і як цього позбавитися. Відтак ви зможете знову насолодитися пливом ріки вічного життя!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну, щоб Твоя ріка живої води повіки текла в мені, не пересихаючи. Покажи мені, будь ласка, що за сміття заважає її водам вільно рухатися, і що я маю зробити, аби її розчистити.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon