Нове серце

Нове серце

І дам вам нове серце, і нового духа дам у ваше нутро, і викину камінне серце з вашого тіла… І духа Свого дам Я до вашого нутра, і зроблю Я те, що уставами Моїми будете ходити, а постанови Мої будете стерегти та виконувати. —Єзекиїл 36:26–27

Хочу звернути вашу увагу на обітницю, що міститься в наведеному вище вірші, даному нам Богом кілька тисяч років тому: настане день, коли Він дасть людям нові серця і вкладе в них Свого Духа. Бог промовив ці слова для людей ще за часів Старого Заповіту; це відбулося до народження, смерті й воскресіння Ісуса Христа. У Старому Заповіті Святий Дух сходив на людей лише в особливих випадках, однак не мешкав у їхніх серцях.

Ми з вами живемо в часи Нового Заповіту, про який Бог говорив через пророка Єзекиїла, обіцяючи послати Свого Духа, щоб Той замешкав у серці нас. Ніхто з людей не міг народитися згори й стати живою домівкою для Божого Духа, допоки Ісус не помер і не воскрес із мертвих. Однак тепер, коли відбулися всі ці події, ми можемо визнати Христа як свого Господа й Спасителя, а також прийняти Святого Духа у своє серце. Від моменту, коли Дух Божий замешкує в нашому серці, Він може звернутися до нас і дати нам можливість почути Його голос. На додачу Він наповнить нас силою і здатністю слухняно й беззаперечно виконувати всі Його повеління й настанови.

Насамкінець, почніть розмірковувати, наскільки неймовірно ви благословенні тим, що Бог обрав вас у якості Своєї домівки. Це означає, що ви з Богом дуже близькі, і тому можете насолоджуватися тісним і особистим спілкуванням із Ним.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви маєте дуже близькі особисті стосунки з Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon